
Desatero pobytu v přírodě
Máme tu duben, měsíc věnovaný přírodě a ekologii. Vždyť 6. duben patří celostátní akci Ukliďme Česko a 22. dubna zase oslavujeme Den země. Každý, kdo alespoň trochu miluje přírodu a zajímá se o dění okolo sebe, ať je to náhodný turista či „velkoměšťák“, by měl v první řadě znát pár jednoduchých pravidel, která pomohou uchovat krásu a jedinečnost naší přírody i pro budoucí generace. Příroda nepatří jen nám lidem, ale všem tvorům, rostlinám a horninám, které se v ní vyskytují.







